Výlet po 126ce se 126tkami aneb silnicí č. 126 do Kutné Hory

sobota 23.4.2016 a neděle 24.4.2016

SRAZ:   v sobotu 23.4.2016 mezi 10.00 hod. – 10.15 hod. na náměstí  v Trhovém Štěpánově, okres Kutná Hora

Náměstí je hned u naší silnice č. 126, kdybyste si nebyli jistí, tak hledejte poštu v Trhovém Štěpánově – náměstí je hned naproti.

Co nás čeká:

  • pojedeme po silnici č. 126 až do Kutné Hory a cestou se zastavíme na rozhledně Babka nebo Březinka nebo Bohdanka (bohužel nevíme ještě, kde nám vyjdou vstříc s otevřením, proto jsme raději uvedli všechny možnosti); vstupné na rozhlednu Babka je nulové, na Březinku 10,- Kč a na Bohdanku 40,- Kč)
  • poté se vydáme do Kutné Hory, kde je možnost individuálně navštívit Vámi vybrané památky – např. Chrám sv. Barbory, Katedrála Nanebevzetí Panny Marie, hřbitovní kaple s Kostnicí, muzeum stříbra, Jezuitská kolej atd., případně místní hospůdky (doporučený seznam památek, včetně otevírací doby a vstupného vám dáme v den srazu)
  • z Kutné Hory bychom společně odjížděli v cca 17 hodin do penzionu Tereza v obci Suchdol u Kutné Hory (cca 8 km), kde se společně navečeříme (možnost večeří je pro všechny, tj. i pro ty, kteří nebudou v penzionu spát), popovídáme a případně popijeme 🙂 V penzionu čepují mimo klasických piv i vlastního Suchdolského Drakouše.
  • v neděli ráno je možnost snídaní v penzionu (je nutno dopředu nahlásit) a dopoledne odjezd domů

Ubytování:

V penzionu Tereza, v obci Suchdol u Kutné Hory. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje a jeden třílůžkový. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a kuchyňský kout.

Cena za noc: 250, Kč/osoba. V případě, že by na pokoji byla jedna osoba, potom platí                  300,- Kč, případně 400,- Kč (na 3L pokoji).

Ubytování rezervujte buď na emailu: info@dalem.eu , případně na tel: 724 023 696.

 

Další informace:

Na výlet jsou zváni VŠICHNI malucháři, členové i nečlenové našeho klubu.  Účast na této akci je zdarma, každý účastník dostane malou samolepku na okno.

Program je NEZÁVAZNÝ, můžete s námi strávit celý den nebo jen část výletu.

Případné otázky odpovíme na mailu michelin@126fan.cz

 

Těšíme se na Vás,

 

Michal Sýkora (Michelin) a Jolana Perglová (Jola)

 

 

Join the Forum discussion on this post