17. Maluchiáda

Ubytování je možné v chatkách nebo stanech. Kemp nabízí ubytování v chatách několika typů – jak s příslušenstvím (WC, sprcha, lednice, vařič) tak bez toalety. Seznam chatek a jejich vybavení je zde: https://www.atcjesenice.cz/ubytovani/

Upozorňujeme, že jsme se s kempem dohodli, že se bude platit za obsazené lůžko, tj. pokud čtyř lůžková chatka stojí např. 530,- Kč/noc a budou zde ubytované 2 osoby, potom cena za noc pro dvě osoby je 265,- Kč. Ceník naleznete zde: https://www.atcjesenice.cz/cenik/

Stravování: V restauraci v kempu – podle informací by měla být v provozu (vše upřesníme).

Rezervace ubytování:
Pro rezervaci chatek pište na email: sykora.michal@seznam.cz , přičemž uveďte, kolik osob s Vámi přijede a typ chatky(nejlépe názvem chatky ). Chatky rezervujte co nejdříve, neboť kapacita kempu je omezená. Rezervace chatek je možná do 10.6.2020.

Rezervace startovního čísla:
Jako každý rok, tak i letos, si můžete zarezervovat bezplatně startovní číslo. Váš požadavek ohledně rezervace pošlete na mail: sykora.michal@seznam.cz případně sem do komentáře. Uveďte prosím Vaše jméno a příjmení (nebude vytištěno), přezdívku (pokud přezdívku uvedete, bude vytištěna na čísle) a Vaše číslo.

Rezervace čísel je možná do 10.6.2020. Pokud si číslo nestihnete rezervovat, nic se neděje, bude jich dostatek volných, již však bez vytištěné přezdívky.

Startovné (vjezdné) na sraz:

200,- Kč/auto
150,- Kč pro členy Českého spolku Fiat 126 FAN CZ

Michal Sýkora (Michelin)
Jolana Perglová (Jola)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *