16. Maluchiáda – 6.-8. září 2019 – informace k ubytování a rezervaci startovních čísel

Vážení přátelé,

již tradičně Vás zveme na 16. Maluchiádu, která se koná 6. – 8. září 2019 v Autoekmpu Jesenice u Rakovníka (Středočeský kraj, okres Rakovník).

Ubytování je možné v chatkách, obytných přívěsech či stanech. Kemp nabízí ubytování v chatách několika typů – jak s příslušenstvím (WC, sprcha, lednice, vařič) tak bez toalety. Seznam chatek a jejich vybavení je zde: https://www.atcjesenice.cz/ubytovani/

Upozorňujeme, že jsme se s kempem dohodli, že se bude platit za obsazené lůžko, tj. pokud čtyř lůžková chatka stojí např. 530,- Kč/noc a budou zde ubytované 2 osoby, potom cena za noc pro dvě osoby je 265,- Kč. Ceník naleznete zde: https://www.atcjesenice.cz/cenik/

Stravování: V restauraci v kempu.

Pro rezervaci chatek pište na email: sykora.michal@seznam.cz , přičemž uveďte, kolik osob s Vámi přijede a typ chatky(nejlépe názvem chatky ). Chatky rezervujte co nejdříve, neboť kapacita kempu je omezená. Rezervace chatek je možná do 31.5.2019.

Jako každý rok, tak i letos, si můžete zarezervovat bezplatně startovní číslo. Váš požadavek ohledně rezervace pošlete na mail: sykora.michal@seznam.cz. Uveďte prosím Vaše jméno a příjmení (nebude vytištěno), přezdívku (pokud přezdívku uvedete, bude vytištěna na čísle) a Vaše číslo.

Rezervace čísel je možná do 31.5.2019. Pokud si číslo nestihnete rezervovat, nic se neděje, bude jich dostatek volných, již však bez vytištěné přezdívky.

Podrobné informace o srazu budou na www.126fan.cz anebo na facebooku (událost 16. Maluchiáda na stránce Českého spolku Fiat 126 FAN CZ).

 

Těšíme se na setkání s Vámi,

 

Michal Sykora a Jolana Perglova

za Český spolek Fiat 126 FAN CZ