18. Maluchiáda

Rezervace chatek a čísel probíhá přes klub – info níže, do kempu prosím nevolejte a nepište.

Ubytování je možné v chatkách nebo stanech. Kemp nabízí ubytování v chatách. Seznam chatek a jejich vybavení včetně ceníku je zde: http://atc.hnacov.cz/index.php?page=504&lang=cz

Upozorňujeme, že jsme se s kempem dohodli, že se bude platit za obsazené lůžko, tj. pokud čtyř lůžková chatka stojí např. 560,- Kč/noc a budou zde ubytované 2 osoby, potom cena za noc pro dvě osoby je 280,- Kč. Ceník naleznete zde: http://atc.hnacov.cz/index.php?page=504&idp=230&lang=cz&sm=&task=on

Stravování: V restauraci v kempu nebo v kiosku – podle informací by měla být v provozu (vše upřesníme).

Rezervace ubytování:
Pro rezervaci chatek pište na email: sykora.michal@seznam.cz , přičemž uveďte, kolik osob s Vámi přijede a typ chatky(nejlépe názvem chatky – Gizela nebo Marika). Chatky rezervujte co nejdříve, neboť kapacita kempu je omezená. Rezervace chatek je možná do 20. 6. 2021.

Rezervace startovního čísla:
Jako každý rok, tak i letos, si můžete zarezervovat bezplatně startovní číslo. Váš požadavek ohledně rezervace pošlete na mail: sykora.michal@seznam.cz případně sem do komentáře. Uveďte prosím Vaše jméno a příjmení (nebude vytištěno), přezdívku (pokud přezdívku uvedete, bude vytištěna na čísle) a Vaše číslo.

Rezervace čísel je možná do 20. 6. 2021. Pokud si číslo nestihnete rezervovat, nic se neděje, bude jich dostatek volných, již však bez vytištěné přezdívky.

Startovné (vjezdné) na sraz:

200,- Kč/auto
150,- Kč pro členy Českého spolku Fiat 126 FAN CZ

Michal Sýkora (Michelin)
Jolana Perglová (Jola)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *