Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /home/do303400/www_root/include/presentation/page.php on line 60

Deprecated: mysql(): This function is deprecated; use mysql_query() instead in /home/do303400/www_root/include/presentation/page.php on line 66
Fiat 126, 126p Maluch fan klub - Úvodní strana

Video ze 14. MALUCHIÁDY

14. MALUCHIÁDA


Událost na FACEBOOKU >>>


Datum: 8.9.2017 - 10.9.2017

Místo konání: Rekreační středisko Věšín – www.rekreacebrdy.wbs.cz/ u Rožmitálu pod Třemšínem


Ubytování možné v chatkách, či stanech (míst na stanování je pouze 8). Chatky: 4-lůžková (palandy), k dispozici teplá voda v chatce. 2 chaty jsou i větší (pro devět osob).
V kempu je zcela nové sociální zařízení (WC, sprcha – bez poplatku).

Cena: 330,- Kč/osoba/den pobytu se snídaní. Snídaně jsou ve formě švédského stolu (párky, vajíčka, paštiky, sýry, salámy, zelenina, ..., káva, čaj). Je možné se ubytovat bez snídaně za cenu 290,- Kč/osoba/den pobytu.

Pro rezervaci chatek piště na email: beranektomas@seznam.cz , přičemž uveďte, že jedete na akci sraz Fiatů 126 (maluchů) – Maluchiádu. V opačném případě Vaše rezervace bude odmítnuta.

Startovní čísla - Jako každý rok, tak i letos, si můžete zarezervovat bezplatně startovní číslo. Váš požadavek ohledně rezervace pošlete na mail: sykora.michal@seznam.cz případně sem do komentáře. Uveďte prosím Vaše jméno a příjmení (nebude vytištěno), přezdívku (pokud přezdívku uvedete, bude vytištěna na čísle) a Vaše číslo.

Rezervace čísel je možná do 20.7.2017. Pokud si číslo nestihnete rezervovat, nic se neděje, bude jich dostatek volných, již vsak bez vytištěné přezdívky.

Startovné (vjezdné) na sraz:

200,- Kč/auto
150,- Kč pro členy Českého spolku Fiat 126 FAN CZ

Michal Sýkora (Michelin)
Jolana Perglová (Jola)

Web vytvořili: